O firmie

POLFEX Sp. z o.o. to nowoczesny zakład uboju i dzielenia drobiu, a w szczególności: kaczek, gęsi, indyków oraz kur i kurcząt.
Siedziba Zarządu Firmy znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim a Zakład Produkcyjny i biuro handlowe w miejscowości Borowiec Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i latach sumiennej pracy ,

Firma POLFEX Sp z o.o. jest znanym producentem drobiu wodnego na rynku polskim i zagranicznym, zarówno w Europie, jaki i poza nią. Zarząd Firmy bezustannie wspiera rozwój techniczno- technologiczny zakładu, dba o jakość i bezpieczeństwo produkowanych wyrobów, dzięki czemu Firma spełnia wszelkie normy i standardy higieniczno- sanitarne oraz posiada najnowsze certyfikaty i wymagane przez administrację UE i kraje trzecie decyzje weterynaryjne.
Współpraca z naszymi wieloletnimi kontrahentami zarówno w Polsce jak i zagranicą pozwala nam sądzić, że spełniamy wymagania jakie stawiają przed nami klienci. Pragniemy, aby dalsza współpraca wciąż przynosiła satysfakcję obu stronom, dlatego bardzo rzetelnie i indywidualnie traktujemy każdego klienta. Ponadto staramy się doskonalić organizację pracy na każdym stanowisku, jednocześnie systematycznie podnosząc kwalifikacje pracowników poprzez system szkoleń pozwalający na rozwój oraz zdobywanie wiedzy.

Jako firma istniejąca na polskim rynku od ponad 30 lat ciągle dążymy do perfekcji i staramy się zaspokajać wygórowane gusta naszych klientów. We współpracy oferujemy bogate doświadczenie oraz infrastrukturę umożliwiającą dostarczenie wysokiej jakości wyrobów drobiarskich.
Czołowe produkty firmy POLFEX to: tuszka kacza, gęsia, indycza i kurza oraz elementy z kaczki, gęsi, indyka i kury, podroby z drobiu wodnego i grzebiącego oraz trybowane ręcznie mięso z elementów drobiowych. Zapraszamy do zapoznania się z dokładniejszą ofertą.

Podstawowym przedmiotem działalności Firmy „POLFEX” Sp z o.o. jest ubój i rozbiór mięsa drobiowego, oraz działalność handlowa, a w szczególności :

• produkcja mięsa drobiowego z kaczek, gęsi, kur i indyka
• trybowanie mięsa z elementów gęsich i kaczych
• sprzedaż hurtowa i detaliczna w/w drobiu

Firma posiada zaawansowaną technologię uboju, własną bazę chłodniczą i transportową.
Oprócz uboju i rozbioru ,specjalizujemy się również w trybowaniu mięsa z elementów gęsich i kaczych, jako surowiec do produkcji wyrobów w krajach UE.

więcej >>

Certyfikaty

Cartyfikaty: ISO 22000, IFS, Decyzje PLW ISO IFS Decyzje PLW